BİZ KİMİZ?

Sigortateklifi.net ailesi olarak sigorta sektöründe müşteri ilgi odaklı bir misyonu belirleyen firmamız, sahip olduğu etkin yetenekleri siz müşterilerimiz için “Teklif al, kıyasla, kârlı çık.” parolasıyla yoluna devam etmektedir.
2009 yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren firmamız profesyonel ekibi ile en uygun sigorta tekliflerini poliçeleştirmekle beraber, gerçekleşen risklerin hasar-tazminat ödemelerine kadar memnuniyet ve ilgi odaklı olarak hizmetinizde olmaya devam edecektir.
Sigortateklifi.net sizlere gelişen ve çeşitlenen sigortacılık sektöründe, değişen riskler ve değişen pazarla müşterilerinin hedefleri doğrultusunda teminatlarınızı maksimum kârlılık ile koruma sözü vermektedir.
Yönetim ve pazarlama stratejimiz; siz değerli müşterilerimiz için, değişen ve gelişen pazar şartlarında çeşitlilik gösteren sigortacılık ekipmanlarını tam olarak karşılanmasını sağlamak ve müşterilerimiz ile sürekli yakın temas kurarak rekabetçi yaklaşım ile kârlılık hedeflerine ulaşmaktır.


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?
Politikamız; “Teklif al, kıyasla, kârlı çık.” iddiası ve sloganı ile siz değerli iş ortaklarımıza sektördeki en iyi sigorta firmalarından en kârlı teklifleri sunarak tecrübemizi ve vizyonumuzu aktarmaktır.
Birincil hedefimiz size ve geleceğinize profesyonel hizmet kalitemizden ödün vermeden bu güçlü yükselişi sürdürmek, sigortacılığın getirdiği her aşamada müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma anlayışı ile güven içinde yolumuza devam etmektir.

HİZMETLERİMİZ
Kasko
Trafik
Konut
Deprem Sigortası
Seyahat Sağlık Sigortası
Ferdi Kaza Sigortası
Özel Sağlık Sigortası
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Nakliyat Sigortası
Yeşil Kart Sigortası

Başa dön
Hemen teklif al!
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Merhaba,
En uygun teklifi almak istiyorum.